DOMY W TOSKANII

Domy w Toskanii. Prostota i rustykalna kamienna zabudowa.

Dom w słonecznej Toskanii… Dom pod słońcem Toskanii. Prosty, a jednak wyrafinowany i niezwykły. Od razu przybywa mi na myśl rustykalny, kamienny dom, w którym jakby oddychamy atmosferą dawnych, wspaniałych czasów. A wiele pięknych domów do wyboru, w dodatku z  włoską piosenką w tle. to już pełnia szczęścia. 

Zapraszam Cię do obejrzenia pięknego i inspirującego filmu Martiny z Tuscany Lovers czyli Artefice di Belle Vacanze. Słucham przepięknej piosenki, oglądam rustykalne, toskańskie domy, podziwiam intensywny błękit nieba i naturalnie piękne kolory toskańskiego pejzażu, czuję wręcz zapach rozgrzanej słońcem ziemi i rosnącej tu aromatycznej roślinności. Piękne musi być życie w tak pięknym otoczeniu, co wyśpiewuje Andrea Bocelli w starej włoskiej piosence „Voglio vivere cosi” tj. „Chcę żyć TAK” 🙂

Właśnie – te przepiękne kamienne, rustykalne DOMY! Śmiem twierdzić, że bez nich Toskania nie byłaby  „tą” Toskanią. Mam nadzieję, że zachwycisz się razem ze mną wspaniałymi toskańskimi pejzażami, w których na pierwszym planie jest rustykalny DOM.

15 komentarzy

 1. Dzien dobry,

  poszukujemy domu na 2 tygodnie w Toskanii dla 3 rodzin:
  2 doroslych + 2 dzieci: 3 lata, 7 lat
  2 doroslych + 2 dzieci: 4 lata i 8 lat
  2 doroslych + 2 dzieci: 2 lata i 5 lat
  2 mlodzierzy: 17 i 19 lat

  Termin: 18 lipca – 1 sierpnia

  Z basenem, mile widziane udogodnienia dla malych dzieci typu plac zabaw, brodzik dla dzieci, inne.
  Sredni przedzial cenowy, bardzo wazne – bardzo dobre polaczenie wifi – czesc z nas musi pracowac zdalnie w tym czasie. Bardzo prosze o przedstawienie kilku opcji.
  pozdrawiam,
  Bernadeta Mrożek
  tel. 609 491 864

  • Witam,
   Korzystam z komentarza jako próby nawiązania kontaktu w/s wynajęcia apartamentu na wakacje. Znalazłem Pani bloga i z komentarzy wynika, że również pomaga Pani w znalezieniu zakwaterowania wakacyjnego.
   Nie wiem, czy odpowie Pani na komentarz, ale czy mógłbym prosić o kontakt lub kontakty na wynajem apartamentu na okres ok. 2 tygodni począwszy od 25.06.17 do 8.07 lub 9.07 na zachodnim wybrzeżu Toskanii (jak najbliżej morza).
   Rodzina 4 osobowa, w tym 2 dzieci (dziewczyny 19 i 13 lat).

   Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
   Andrzej

 2. Droga pani Bernadeto
  Nagrałam się Pani 3 razy na sekretarkę automatyczną w wyżej wymienionym telefonie, z prośbą o e-mail, na który mogłabym przesłać ofertę. Żadnej odpowiedzi nie otrzymałam, więc proszę o informację, czy mam usunąć Pani komentarz, czy może zostać. Jeżeli chciałaby się Pani ze mną skontaktować, tak aby Pani dane osobowe oraz treść Pani komentarza nie były widoczne dla całego świata, proszę o skorzystanie z formularza w zakładce KONTAKT.
  Przesyłam pozdrowienia z Toskanii

 3. Witam serdecznie, chcę poprosić o ofertę wynajmu domku z basenem na 2 tygodnie w czerwcu.
  Pozdrawiam i czekam na wiadomość
  Ania Kamińska

  • Aniu, wysłaławm odpowiedź na Twój adres email, ale ponieważ nie mam odpowiedzi zwrotnej, martwię się, że mój email mógł wpaść do SPAMu. Sprawdź. Przesyłam pozdrowienia z Toskanii, ciao 🙂

 4. Witam, szukam domu z basenem w lipcu. Skład to dwójka maluchów i rodzice. Mile widziany basen. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu jakiegoś klimatycznego miejsca.

  Pozdrawiam
  Marek

  • Dzień Dobry,
   Wysłałam odpowiedź na adres Pana poczty, nie uzyskałam odpowiedzi i obawiam się, że wylądowała w spamie. Proszę o jej odszukanie albo podanie alternatywnego adresu e-mail albo telefonu, niekoniecznie jako komentarz, bo wtedy odczytają to wszyscy, najlepiej więc podać swoje dane teleadresowe za pośrednictwem formularza działu kontakt.
   Przesyłam słoneczne pozdrowienia

 5. Piąty rok z rzędu wybieramy Toskanię jako miejsce wakacji
  szukamy domu w (najlepiej w południowej części Toskanii) dla
  13 osób (w tym 3 dzieci). Zależy nam, żeby dom był z basenem, do wyłącznej dyspozycji (bez innych gości). Termin: 20-27.08.2016, jakiś skromny country house bez luksusów w okolicach 2 tys. euro
  Pozdrawiam
  t

  • Dzień Dobry, odpowiedziałam na adres poczty, którą Pan podał zamieszczając swój komentarz. Mam nadzieję, że doszła odpowiedź i nie znajduje się w czeluściach SPAM-u
   Przesyłam pozdrowienia

 6. Witam Pani Wiolu

  Szukam domku, chętnie z basenem i w miarę możliwości nie daleko od morza (kilka km jeszcze do przyjęcia ale nie 30-40) dla 2 par bez dzieci w czerwcu 2017.
  Pozdrawiam Mariusz

  • Dzień Dobry, a właściwie Buongiorno 🙂
   skontaktuję się z Panem na priv, do miłego zobaczenia w TOskanii

 7. Domy fajne. Oby wiecej architektury tego typu 🙂

 8. Dobry wieczór, chciałbym zapytać czy mogłaby Pani polecić jakiś domek lub kwaterę. Wraz z rodziną i znajomą wybieramy się do Piza ( okolice Pizy) (3 osoby dorosłe i 2 dzieci). Termin pobytu od 02.10- 09.10.2018. Proszę o kontakt mailowy

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.