Opowiem Ci o CISZY

» Posted by on cze 23, 2014 in Foto, Ludzie, Podróże | 0 comments

Opowiem Ci o CISZY

Opowiem Ci o CISZY. Cisza i CichoSZA.

Ostatnio narzekałam na GŁUSZĘ, w której mieszkam, bo nic się tu nie dzieje. Dobrze, że jest tu chociaż ten mobilny, powolny i zależny od pogody internet. Dzięki niemu utrzymuję chociaż kontakty wirtualne, a dzięki moim wirtualnym znajomym, komentującym moje zdjęcia na stronie i na portalu społecznościowym, którym przy okazji baaaardzo za to dziękuję, zauważyłam jak wiele osób potrzebuje CISZY.

Szczególnie zastanowiły mnie komentarze pewnej sympatycznej wirtualnej znajomej Moniki R 🙂 oraz równie miłej osobie podpisującej się imieniem MAZENA. Nie byłam świadoma faktu, jak wielką wartość ma przeklinana przeze mnie cisza, która otacza mnie zewsząd w GŁUSZY. Widać CISZA jest wiele warta, szczególnie w codziennym wariactwie jakim jest życie zapracowanego człowieka.

Ile może być warta jednostka CISZY? O! Właśnie! Zapomniałam dodać, że wymyśliłam sobie, że jednostką CISZY jest CICHOSZA, tak jak podstawową jednostką masy jest jeden gram. Mamy więc jedną CICHOSZĘ, dwie CICHOSZE, trzy, itd. Cisza luzem czy na wagę? Oto moja ulubiona krakowska CICHOSZA:

A może między CISZĄ a CISZĄ sprawy się kołyszą? Albo może inaczej, między CISZĄ a CISZĄ SŁOWA SIĘ KOŁYSZĄ?

Komu potrzeba CISZY toskańskich wzgórz? Wiosną w końcu maja…bardzo zielone wzgorze i bajorko dla owiec

W czerwcu… CRETE sENESI pustynia

W lipcu… 1 DSCF8954

I w miesiącu lutym. Właśnie zorientowałam się, że nie mam zdjęć Crete Senesi z innych miesięcy. Dziwne, co ta zima robi z człowieka, nie chce mu się nawet robić zdjęć!
DSCF7434Tak sobie patrzę na zdjęcia i myślę, że już wypadałoby myśleć o wykonaniu jesienno – zimowego obrazu Crete Senesi. Jak dla mnie jest jeszcze bardziej magicznie niż w lecie. Może się ze mną zgodzisz?

DSCF7395

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.